HLEDÁME KOLEGY DO TEAMU

Výroba a prodej technologií tryskání a lakování, prodej náhradních dílů, zástupce značkového příslušenství, licenční výroba tryskacích strojů (USA), vlastní výzkum a vývoj.

Obchodně-technický zástupce

Jsi ten pravý?

Máš zájem o inovativnítechnologie a služby? Chceš se naučit něčemu novému? Popravdě, moc nepředpokládáme, že máš praxi v tryskání (pískování) a lakování. Máš obchodního ducha a zájem o techniku? Umíš se chopit technologií a prakticky předvést zákazníkovi o čem je řeč? Není to o klepání na dveře u 20 firem každý den.

Kdo jsme?

Jsme výrobní a obchodní společností, která byla založena ve Zlíně před více než 20 lety a nabízíme našim zákazníkům na domácím i zahraničním trhu technologie a služby s vysokou přidanou hodnotou. Máme vlastní výzkum a vývoj, spolupracujeme s univerzitami, edukujeme trh - prostě se snažíme být neustále krok před konkurencí, aby se obchodním zástupcům dobře prodávalo. :-)

Co bude náplní tvojí práce?

Úkolem obchodníka je… Hádej. Ne, nebudeš prodávat zákazníkům, co jim na očích uvidíš. To je málo. Ty musíš našim zákazníkům podstatně rozšířit jejich představy, neboť především v oboru tryskání jsou současné požadavky od zákazníků na technologii docela nízké.

Pokud získáš zakázku, tak se o ni budeš starat - od instalace, až po správnou fakturaci. Občas provedeš drobný servisní zákrok u zákazníka. Taky bys měl umět prakticky předvést, v čem je naše technologie výjimečná.

Rozhodně budeš na sobě pracovat, abys byl v dohledné době jedním z nejlepších. Pomůžeme ti. Chceš tvrdě makat a dosáhnout kariérního úspěchu? Chceme růst a ty můžeš časem vést menší tým. Kolik si vyděláš nad základ? To záleží jen na tobě.

Co očekáváme?

Chuť do práce a tu správnou motivaci. Jako správný obchodník musíš budovat vztahy se svými zákazníky, rozvíjet region, získávat nové zákazníky, plnit plány. U počítače se zakázky v našem oboru nezískávají, a proto alespoň dva dny v týdnu budeš na cestách. Není to strojená práce v podpatkách či saku. Většinou budeš komunikovat s operátory, občas se umažeš.

A co ti za to nabídneme?

Obrovské zázemí, podporu, školení, kariérní rozvoj. A samozřejmě auto (i pro své jízdy), notebook, telefon, stravenky. Možnost pracovat z domu.

Co musíš mít?

Řidičský průkaz B, minimálně středoškolské vzdělání a hlavně chuť do opravdu zajímavé práce. Měl bys ses taky domluvit anglicky a pokud umíš i německy, tak je to rozhodně velké plus.

Jsme rádi, že jsi náš inzerát dočetl do konce. Věřím, že se správně rozhodneš a pošleš nám svůj životopis. Pokud nás zaujmeš, budeme tě kontaktovat.

V případě zájmu nám pošli svůj životopis na info@wista.cz

Facebook Youtube Email

Máte dotazy?
Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů