Představení společnosti WISTA

WISTA s.r.o. je předním dodavatel komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav. Společnost WISTA byla založena v roce 1994. Vlastní unikátní technologie SOLITON®, speciálně vyvinutá pro efektivní provoz tryskacích komor, je zaměřená hlavně na vyšší výkon a snížení provozních nákladů použitých materiálů a energií. Efektivita a účinnost jsou hlavní kritéria společnosti od vlastního vývoje, přes konstrukci a výrobu až po následný servis. Komplexní systém služeb je zaměřen nejen na produkty a jejich dlouhý životní cyklus, ale významně se také věnuji rozvoji obslužného a servisního personálu formou pravidelných školení, seminářů a praktických prezentací technologických inovací.

Filosofie společnosti stojí na třech základních pilířích – Efektivita, Edukace a Technologie. Tyto pilíře se promítají do všech jejích činností. WISTA je také od roku 2011 držitelem platného certifikátu  zavedeného systému managementu kvality dle ISO 9001 pro činnost: NÁVRH, VÝVOJ, VÝROBA, PRODEJ A SERVIS TECHNOLOGIÍ A PRODUKTŮ PRO POVRCHOVÉ ÚPRAVY, TRYSKÁNÍ, LAKOVÁNÍ A METALIZACE. Tento certifikát stvrzuje, že kvalita služeb, kterou poskytujeme našim zákazníkům, je opravdu na té nejvyšší úrovni.

JAKÁ JE NAŠE VIZE? Změníme způsob, jak lidé dnes přemýšlejí nad tryskáním. Tryskání se stane respektovaným oborem, považovaným za klíčový krok výroby a lidé se více zaměří na dlouhodobou návratnost, v porovnání s pořizovací cenou.

PROČ JSME TADY, PROČ NA TOM ZÁLEŽÍ A PROČ BY TO NĚKOHO MĚLO ZAJÍMAT? Víme, že úroveň úpravy povrchu při výrobě, ovlivňuje celý finální produkt. Proto vším co děláme, posunujeme hranice toho, co je v tryskání možné. Naše stroje se snáze ovládají, šetří energii, jsou prostorově úsporné a dlouho vydrží. Vyrábíme kvalitní produkty, a tak je i pro naše zákazníky úprava povrchu jejich kvalitních produktů jednodušší, rychlejší a zároveň výrazně méně nákladná. Dáváme přednost dlouhodobému výsledku před krátkodobým řešením. Vyšší návratnosti v horizontu několika let před nižší pořizovací cenou. Přemýšlíme ekonomicky. Nedíváme se na svět krátkozrace.

Zaměstnanec 30
zaměstnanců
Trh Více než
20 let na trhu
Země Reference v 13
zemích
Partneři Světoví
partneři
Certifikace Oprávnění a
certifikát

Naši Partneři


HISTORIE SPOLEČNOSTI

1994 - Založení společnosti

Vznik společnosti WISTA a zahájení prodeje tryskací techniky. 

1996 - Vstup zahraničního partnera

Majetkový podíl STRAALBEHEER (NL) ve společnosti WISTA. Obchodní zastoupení STRAALBEHHER pro český a slovenský trh. Zahájení výroby ručních tryskacích kabin BARON a VALET.  

1997 - Zahájení vlastní výroby

Produkce vlastních tlakových tryskacích zařízení, vzduchových tryskacích technologií sběru a třídění abraziva dle STRAALTECHNIEK (NL). První export technologií do Polska.

2002 - Rozšíření sortimentu

Rozšíření nabídky o tryskací stroje s metacími koly TST GOSTOL (SL).  

2004 - Nová partnerství s OMSG

Zahájení spolupráce s italskou společností OMSG a výhradní obchodní zastoupení OMSG pro Českou a Slovenskou republiku. Zahájení výroby tryskacích kabin VIKOMT a DUKE.  

2008 - Tryskací boxy SOLITON

Zahájení výroby efektivních technologií tryskacích boxů SOLITON. Čestné uznání za inovaci na veletrhu BVV BRNO.

2010 - Osamostatnění společnosti

Odkoupení obchodního podílu od skupiny STRAALBEHEER (NL) a osamostatnění. Účast ve finále soutěže inovačních technologií HERMES AWARD na HANNOVER MESSE.

2014 - Nové tryskací haly

Rozšíření výroby o vlastní konstrukci tryskacích hal. Prohloubení spolupráce s výrobcem lakovacích boxů SAVIM-EUROPE (VE, I) Zahájení licenční výroby tryskacích zařízení SCHMIDT (TX, USA).

2016 - WISTA roste

Výstavba nové výrobní haly a inovativního tréninkového a testovacího centra

2017 - Představení programu WISTA Efficiency 360

WISTA v číslech

Mapa
23
let zkušeností
13
zemí světa
700
úspěšných realizací
3
kontinenty
30
zaměstnanců
Facebook Youtube Email

Máte dotazy?
Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů