Poznejte budoucnost
tryskacích technologií

Inovativní a efektivní řešení povrchových úprav.


Již od roku 1994 dodáváme profesionální tryskací techniku a systémy pro povrchové úpravy. 

Prozkoumejte naše technologie

Další

Není umění utrácet, ale je umění správně investovat,
MYSLETE EKONOMICKY

Není umění utrácet, ale je umění správně investovat.
Naše inovativní tryskací technologie šetří našim zákazníkům peníze i čas. Máme více než 20 let zkušeností s výrobou tryskacích technologií.

Tryskací technologie není pouze způsob čištění povrchů, je základním technologickým procesem k dosažení špičkové úrovně finálních produktů. S kvalitou technologie roste i kvalita práce a kvalita výrobního procesu. Tyto faktory společně znamenají nemalou úsporu peněžního i lidského kapitálu. 

V dlouhodobém horizontu technologie SOLITON přináší až 50% úsporu provozních nákladů. Pro detailní informace nás kontaktujte.

Máte dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

WISTA SEMINÁŘ
EKONOMIKA TRYSKACÍCH BOXŮ
Pro více informací a budoucím termínu
volejte +420 731 616 609

Pro správne zobrazení produktové nabídky použijte prosím minimální rozlišení 1280px nebo nás kontaktujte.

Máte dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás!

Tryskací boxy

Produkty

Tryskací boxy

Nová generace úspěšné koncepce technologií tryskacích hal s celoplošným sběrem abraziva se vyznačuje jednoduchou instalací, nízkými provozními náklady a dlouhou životností. Tryskací haly SOLITON se vyznačují menšími rozměry technologických částí, úsporným provozem a vyšším výkonem. Díky patentované koncepci je možné dosáhnout snížení nákladů na energie na polovinu. Inteligentní řízení je schopno přizpůsobit výkon dopravníků množství přepravovaného abraziva.

Tryskací komora využívá stavebnicové konstrukce svárů. Opláštění sendvičovými panely urychluje montáž a snižuje prostup hluku a úniky tepla. Komory jsou dodávány kompletně včetně abraziodolného krytí stěn, osvětlení a bezpečnostních prvků. Filtrační zařízení nabízí novou koncepci umístění odprašovacích filtrů přímo do stěn boxů bez vzduchotechnického potrubí s minimální tlakovou ztrátou, nabízející úsporu ve spotřebě elektrické energie, snížení zástavbových rozměrů, a snadnější údržbu a servis. Filtrační patrony z Nano vláken zlepšují filtraci a mají prokazatelně delší garantovanou životnost.

Podlahové hrabicové dopravníky s pryžovými lištami vynikají s vysokou životností a nízkou hlučností. Adaptivní pohonné jednotky mění výkon dle aktuálního zatížení a jsou uloženy mimo abrazivní prostředí, což výrazně snižuje jejich opotřebení. Příčné V nosníky zvyšují únosnost podlahy při zachování výšky roštů. Nové pojezdové rolny s jednostranným čepem a dvojitou ochranou ložiska nabízí vyšší odolnost proti abrazi a delší životnost. Dvakrát výkonnější doprava se svislým dvouřadým dopravníkem umožňuje snížit výšku celé technologie. Korečkový dopravník je napojený na podlahový dopravník v jedné úrovni, odpadá tedy potřeba budování jímek a násypek.

Třídič a silo využívající paralelní řazení zajistí precizní třídění abraziva do čtyř frakcí. Používané tryskací zařízení zaručuje nesrovnatelně vyšší výkon díky eliminaci tlakových ztrát ovládacích prvků. Dvoukomorové jednotky umožňují nepřerušované tryskání a napojení dvouoperátorů. Přehledné řízení a kontrola provozu jsou zajištěny PLC s dotykovým displejem, které rovněž umožňuje ukládání dat historie celé technologie. 

Máte dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás!

KDO JSME?

WISTA s.r.o. je, již od roku 1994, předním dodavatelem komplexních technologických řešení v oblasti povrchových úprav. WISTA vlastní unikátní technologii SOLITON®, speciálně vyvinutou pro efektivní provoz tryskacích komor, zaměřenou hlavně na vyšší výkon a snížení provozních nákladů použitých materiálů a energií. Efektivita a účinnost jsou hlavní kritéria společnosti od vlastního vývoje, přes konstrukci a výrobu až po následný servis.

Chcete lépe a efektivněji využívat svou technologii tlakovzdušného tryskání?
Vzdělávání operátorů

Získejte praktický návod, jak nastavit své výrobní operace pro maximální výkon a minimalizaci nákladů.
 

Jak zlepšit tryskání?

Chcete efektivněji spravovat a udržovat tryskací technologii?
Vzdělávání údržby

Naučte se předcházet poruchám a správnou údržbou dosáhnout až statisícových úspor ročně!
 

Jak zvýšit efektivitu?

Chcete spolehlivě poznat rozdíl mezi utrácením peněz a investicí?
Vzdělávání manažerů

Umožněte své firmě zodpovědně se rozhodovat o ekonomice tryskací technologie a správně investovat do progresivní technologie s vysokou přidanou hodnotou. 

Proč bych měl koupit?

PODÍVEJTE SE NA TO,
CO O NÁS ŘEKLI

Zeppelin CZ s.r.o.
Již v průběhu výběru zhotovitele tryskací boxů působila firma WISTA profesionálně a jimi navrhované a posléze i realizované technické řešení SOLITON považujeme za vysoce kvalitní, spolehlivé a hospodárné. Svou roli sehrála rovněž vzdálenost firmy a servisní zázemí, kdy včasnost servisního zákroku hraje důležitou roli.    

Radomír Pastrňák
vedoucí provozu, divize důlní stroje
ACTHERM strojírenství, s.r.o.
O tryskací kabině jsme uvažovali déle než dva roky. I když byla nabídka od WISTY mezi nejdražšími, přesvědčila nás rychlá návratnost investice, referenční kabina, kterou jsme měli možnost vidět a především profesionální, přátelský a velmi akční přístup všech zúčastněných zaměstnanců  společnosti  WISTA.    

Ing. Antonín Kalaš
jednatel společnosti
TATRA TRUCKS a. s.
Rozhodly zkušenosti, reference a inovativní produkt. I když byla naše firma v době nákupu SOLITONU v režimu maximálních úspor a každý nákup jsme důkladně zvažovali, rozhodli jsme se investovat do nepatrně dražší technologie s nízkými provozními náklady právě proto, abychom v konečném důsledku podstatně ušetřili.
Ing. Evžen Bujnošek
projektový manažer
Facebook Youtube Email

Máte dotazy?
Neváhejte a kontaktujte nás!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů